Past Transactions
$693,000 $719,900 3.7%
3 Beds 3 Baths 5,662 Sqft Lot
405 LEAHY DR, Newark, DE 19711

$649,900 $649,900
4 Beds 2 Baths 2,200 SqFt

$6,125,000 $6,450,000 5.0%
5 Beds 6 Baths 5,215 SqFt
3307 N ST NW, Washington, DC 20007

$262,500 $264,900 0.9%
3 Beds 1 Baths 1,998 SqFt
306 COTTAGE ST, Waynesboro, PA 17268

$515,000 $524,900 1.9%
4 Beds 4 Baths 3,633 SqFt
1086 CORTLAND DR, Lemont, PA 16851

$370,000 $379,000 2.4%
3 Beds 4 Baths 1,710 SqFt
1036 HUNTWOOD LN, Charlottesville, VA 22901

$2,650,000 $2,650,000
6 Beds 5 Baths 4,000 SqFt
4506 GARRISON ST NW, Washington, DC 20016

$180,000 $175,000 2.9%
3 Beds 1 Baths 1,052 SqFt
44 HILLSIDE AVE, Upper Darby, PA 19082

$499,900 $499,900
5 Beds 3 Baths 3,102 SqFt
503 WINDY WAY, New Cumberland, PA 17070

$825,000 $824,900 0.0%
3 Beds 2 Baths 1,957 SqFt
4001 FRANCONIA RD, Alexandria, VA 22310

$940,000 $849,900 10.6%
3 Beds 2 Baths 1,705 SqFt
2753 WOODLAWN AVE, Falls Church, VA 22042

$590,000 $596,000 1.0%
4 Beds 4 Baths 3,425 SqFt
514 DOGWOOD CT, La Plata, MD 20646

$649,000 $649,000
2 Beds 2 Baths 1,300 SqFt
6021 WILLIAMSBURG RD, Alexandria, VA 22303

$969,000 $975,000 0.6%
3 Beds 3 Baths 2,245 SqFt
510 S 20TH ST, Philadelphia, PA 19146

$302,000 $285,000 6.0%
2 Beds 2 Baths 1,101 SqFt
41810 EASTWICK LN #2301, Leonardtown, MD 20650

$300,000 $285,000 5.3%
3 Beds 2 Baths 1,288 SqFt
1066 PENNSYLVANIA AVE, Harrisburg, PA 17111

$270,000 $199,990 35.0%
4 Beds 3 Baths 1,968 SqFt
1011 CATTELL RD, Wenonah, NJ 08090

$282,100 $250,000 12.8%
3 Beds 2 Baths 1,296 SqFt
137 BLANDON AVE, Blandon, PA 19510

$650,000 $650,000
3 Beds 3 Baths 2,522 SqFt
2059 SERENDIPITY WAY, Schwenksville, PA 19473

Social Cookies